Rheumafort - skład preparatu 1

Rheumafort został opracowany na kalifornijskim Uniwersytecie Irvine. Zawiera on unikalną kompozycję opisanych poniżej sześciu ekstraktów roślinnych działających synergistycznie (czyli efekt ich działania jest większy, niżby to wynikało z sumy ich poszczególnych działań) i mających korzystny wpływ na stawy. Na podstawie danych z farmakognozji uważa się, że skojarzone działanie zawartych w preparacie składników polega przede wszystkim na hamowaniu cyklooksygenazy drugiej (COX-2) tzw. indukowanej (zobacz → rheumafort mechanizm działania). W konsekwencji Rheumafort wspomaga zdrowie stawów i odbudowę chrząstki stawowej.


Ekstrakt korzenia traganka błoniastego

(łac. Astragalus membranaceus)
jest źródłem m. in. bioflawonoidów, polisacharydów oraz astragalozydów, które są połączone z aminokwasami i pierwiastkami śladowymi i wykazują działanie immunomodulujące, korzystne w reumatoidalnym zapaleniu stawów oraz innych chorobach autoimmunologicznych takich jak np. toczeń układowy (SLE) poprzez hamowanie nadmiernych reakcji immunologicznych.


Esktrakt korzenia arcydzięgiela chińskiego
(łac. Angelica sinensis)

jest źródłem m. in. olejków aromatycznych (α-felandrenu, α-pinenu, oraz p-cymolu) oraz kumaryn: m. in. angelicyny, osteolu, ostenolu, kwasu walerianowego i angelikowego o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Arcydzięgiel wykazuje on wielokierunkowe działanie i posiada m. in. właściwości przeciwzapalne i rozkurczowe. Jest stosowany również w problemach trawiennych i zaburzeniach krążenia krwi. Olejki eteryczne z arcydzięgla są tradycyjnie stosowane, w problemach reumatycznych.Rheumafort ocena kliniczna ← Zobacz również ◄ ► Rheumafort - skład preparatu → następna strona
 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.